Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Komunikat dla zmotoryzowanych

zmiana.jpgW związku z ujednolicaniem ruchu drogowego w Skarżysku- Kamiennej w osiedlu “Place” skarżyski Urząd Miasta wprowadza zmiany pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Wileńska i Grottgera. Organizacja ruchu zostanie także zmieniona na ul. Kochanowskiego.


Zgodnie z planem ujednolicenia ruchu drogowego w Skarżysku – Kamiennej od 10.11.2009 roku ulice Grottgera i Wyspańskiego (obecnie w budowie) staną się ulicami z pierwszeństwem przejazdu. W związku z powyższą zmianą od 02.11.2009 roku na w/w skrzyżowaniu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu informująca kierowców o zamierzonej zmianie pierwszeństwa przejazdu. Ponadto w ramach niniejszej zmiany w organizacji ruchu na ulicach Wileńskiej i Grottgera zostaną zainstalowane dodatkowe progi zwalniające z oznakowaniem pionowym w celu uspokojenia ruchu pojazdów.
Z dniem 01.11.2009 nastąpi również zmiana w stałej organizacji ruchu w ulicy Kochanowskiego, na której zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na odcinku i kierunku ruchu od ul. Powstańców Warszawy do ul. Spółdzielczej. Zmiana ta ma uporządkować ruch pojazdów i jednocześnie zapewnić pojazdom miejsca parkingowe wzdłuż ul. Kochanowskiego.

samoch 1 [640 x 457].JPGsamoch 2 [640 x 457].JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.