Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Dzień nauczyciela

Herb-1 [].jpg14 października w Miejskim Centrum Kultury o godz. 15. 30 odbędą się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Tradycyjnie już zostaną na niej wyróżnienie nauczycieli i pracownicy jednostek oświatowych. Uroczystości zakończy koncert Anny Treter.


A oto lista wyróżnionych nauczycieli i pracowników jednostek oświatowych: Brązowy Krzyż Zasługi
Małgorzata Krzemińska – Zespół Szkół Ekonomicznych
Marzena Kuś – Zespół Placówek Specjalnych
Tomasz Sekuła – G nr 3
Izabela Żak – Techniczne Zakłady Naukowe
Medal złoty za długoletnie służby
Teresa Chabior – G nr 2
Ewa Jaworska – II LO
Teresa Jezierska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Lidia Sadza-Spadło - Zespół Szkół Ekonomicznych
Lucyna Setta - Zespół Szkół Ekonomicznych
Alicja Sokołowska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr1
Ewa Szumielewicz - Techniczne Zakłady Naukowe
Medal srebrny za długoletnie służby
Urszula Boy – G nr 3
Anna Cieślik – SP nr 1
Czesława Czerwiak – Zespół Szkół Publicznych nr 4
Dariusz Drobniak - Zespół Szkół Publicznych nr 4
Ewa Dziekońska – II LO
Jolanta Fornal – SP nr 13
Marita Golik – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Zbigniew Górzyński – G nr 2
Elżbieta Herman – SP nr 2
Sławomir Jaworski – TZN
Halina Jędrzejkiewicz – II LO
Elżbieta Kotwica – SP nr 7
Barbara Lelonek - G nr 1
Jadwiga Michta - Zespół Szkół Publicznych nr 4
Ewa Nowak – II LO
Małgorzata Nowak - Zespół Szkół Publicznych nr 4
Jolanta Pelowska – SP nr 8
Elżbieta Pietrasiak - Zespół Szkół Publicznych nr 1
Zofia Ryży – G nr 2
Bogumiła Sadza – G nr 2
Aleksandra Safian – SP nr 7
Krystyna Sikora – SP nr 8
Zofia Szmidt – G nr 3
Teresa Sztompke – SP nr 3
Andrzej Warwas - Zespół Szkół Publicznych nr 1
Mirosława Lisowska-Dudek – SP nr 5
Jolanta Piasta – SP nr 7
Medal brązowy za długoletnie służby
Ewa Jaworska – TZN
Medal Komisji Edukacji Narodowej
Elżbieta Jaros - Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna
Małgorzata Kuleta – G nr 3
Anna Lasko – SP nr 7
Barbara Lelonek - Zespół Szkół Publicznych nr 1
Iwona Maj – III LO
Iwona Miernik – Zespół Placówek Oświatowych
Iwona Młodawska-Kasprzycka – SP nr 3
Dorota Małek-Nowak – Zespól Placówek Specjalnych
Joanna Piasta-Siechowicz – SP Suchedniów
Mirosława Raczyńska-Łyżwa – G nr 2
Halina Sieczka - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Artur Szumielewicz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Anna Waliszewska-Półtorak – SP nr 7
Iwona Zenka – SP nr 13
Joanna Żurawska -TZN
Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty
Tomasz Sekuła – G nr 3
Nagrody Prezydenta Miasta
1.Elżbieta Mudynia – SP nr 1
2.Elżbieta Ungier – SP nr 3
3.Grażyna Jarczyńska – SP nr 5
4.Marian Adamus – SP nr 5
5.Maryla Czernilewska – SP nr 5
6.Renata Zarychta – SP nr 5
7.Anna Waliszewska-Półtorak – SP nr 7
8.Marek Kwiatkowski – SP nr 7
9.Bożena Kwiatkowska - SP nr 13
10.Cezary Lisowski – SP nr 13
11.Ewa Wojtkowicz-Myszka – SP nr 13
12.Elżbieta Słoka – SP 13
13. Agata Szlęk – Sitkiewicz – G nr 1
14.Dariusz Kasprzyk – G nr 1
15.Małgorzata Skuza – G nr 2
16.Joanna Karlikowska-Mańko – G nr 2
17.Renata Michalska – G nr 3
18.Maria Pikor – Przedszkole nr 1
19.Dorota Zep – Przedszkole nr 12
20.Alicja Mazur – Przedszkole nr 16

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.