Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sloneczne dachy

sloneczne dachy.jpg [lid].JPGZdzisław Kobierski, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej podpisał 9 października List intencyjny dotyczący współpracy międzygminnej. List został podpisany z pełniącym obowiązki burmistrza Stąporkowa Tomaszem Kasprzykiem.


Strony zgodnie oświadczyły, że rozpoczęły się negocjacje prowadzące do zawarcia umowy o współpracy międzygminnej w celu realizacji projektu „Poprawa efektywności energetycznej poprzez wprowadzenie systemów energii odnawialnej – Słoneczne dachy Skarżyska-Kamiennej i sąsiednich Gmin”. Umowa ma zostać podpisana w terminie jednego miesiąca od daty otrzymania informacji o rozpoczęciu procedury konkursowej dla tego zadania, ale nie będzie to możliwe wcześniej jak na przełomie roku 2009/2010. Zadanie to umożliwi korzystanie z darmowej energii słonecznej nie tylko budynkom użyteczności publicznej, ale również mieszkańcom spełniającym kryteria programu.
Swoje deklaracje o przyłączeniu do tego projektu zgłosiły wszystkie gminy powiatu skarżyskiego, z wyjątkiem Suchedniowa. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.