Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zadbamy o twoje prawa

Rzecznik praw obywatelskich [640 x 457].jpg8 października 2009 roku w Skarżysku - Kamiennej będziemy gościć przedstawicieli Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Tego dnia w godzinach od 10.00 do 17.00 zespół terenowy Rzecznika Praw Obywatelskich z Katowic przyjmować będzie w Urzędzie Miasta interesantów.


W dniu 8 października 2009 w godz. 10.00-17.00 Zespół Terenowy Rzecznika Praw Obywatelskich będzie przyjmował interesantów w Urzędzie Miasta w Skarżysku - Kamiennej. Pracownicy Biura Rzecznika Praw Obywatelskich zajmą się  problemami skarżyszczan związanymi z naruszeniem praw obywatelskich. W czasie tej wizyty zostaną rozpatrzone skargi osób, których prawa i wolność zostały naruszone wskutek działania lub zaniechania organów, organizacji i instytucji, obowiązanych do przestrzegania i realizacji tych praw i wolności.  W ten sposób chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom obywateli naszego miasta,  mieszkającym w znacznej odległości od głównej siedziby biura. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Skarżyska i okolic do skorzystania w tym dniu z pomocy Biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Rzecznik praw obywatelskich [640 x 457].jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.