Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nasza Gmina jest najlepsza

konkurs gruntowy 2 [640 x 457].JPGPrezydent Skarżyska - Kamiennej Roman Wojcieszek odebrał nagrodę za zajęcie I miejsca w I edycji konkursu "Gruntow(n)y wybór" 2009 r. w kategorii tereny Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego. Prezydent Wojcieszek odebrał nagrodę z rąk Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa w Kielcach 28 września. Terenem wyróżnionym w konkursie jest działka 2,2753 ha usytuowana przy ul. Szydłowieckiej i Rejowskiej.
konkurs gruntowy 2 [640 x 457].JPG
konkurs gruntowy 1 [640 x 457].JPGgruntowy.JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.