Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Debata Ekologiczna

mikrofon-mniejszy_640x457.jpg30 września 2009 r.  w godzinach 11.00 - 13.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury, Polskie Radio – Rozgłośnia Regionalna „Radio Dla Ciebie” organizuje debatę ekologiczną „Z ekologią na ty w gminie i powiecie”. W debacie weźmie udział młodzież, nauczyciele, mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej oraz lokalni urzędnicy i politycy. 


Polskie Radio – Rozgłośnia Regionalna „Radio Dla Ciebie” organizuje w Skarżysku - Kamiennej debatę ekologiczną „Z ekologią na ty w gminie i powiecie”. Debaty takie odbyły się już w ok. 45 gminach Województwa Mazowieckiego. Gmina i Powiat skarżyski zostały wytypowane do tego cyklu audycji ze względu na sąsiedztwo z tym regionem. Kluczowymi tematami debaty będą: gospodarka odpadami, a ochrona powierzchni ziemi, edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży, obszary Natura 2000, inwestycje w mieście i powiecie – zderzenie prawa z praktyką. W  debacie 30 września  weźmie udział młodzież, nauczyciele, mieszkańcy Skarżyska oraz lokalni urzędnicy i politycy. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i do zabrania głosu w tak ważnej sprawie jaką jest EKOLOGIA.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.