Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Podziękowali Prezydentowi

podziekoawnie za wyscig soli  (2) [640 x 457].JPG23 września Prezydent Roman Wojcieszk otrzymał z rąk Prezesa Polskiego Komitetu Piotra Nurkowskiego podziękowanie za pomoc w przygotowaniu 5 etapu XX edycji Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków. Etap skarżyski wyścigu został rozegrany 4 lipca.Tegoroczna edycja Wyścigu Solidarności odbyła się na trasie Jastrzębie Zdrój – Łódź. Wyścig został rozegrany w dniach 1- 5 lipca. 150 ekip miało też możliwość zmierzyć się 4 lipca w Skarżysku – Kamiennej. Prezydent Roman Wojcieszek pomagał w organizowaniu tego wyścigu. Za okazaną pomoc otrzymał z rąk Prezesa Polskiego Komitetu Piotra Nurkowskiego srebrny medal “Za zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”. Gospodarz naszego miasta otrzymał również z tego tytułu podziękowanie w postaci statuetki od Waldemara Krenca Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego.

podziekoawnie za wyscig soli  (2) [640 x 457].JPGpodziekoawnie za wyscig soli  (3) [640 x 457].JPGpodziekoawnie za wyscig soli  (6) [640 x 457].JPGpodziekoawnie za wyscig soli  (5) [640 x 457].JPG
podziekoawnie za wyscig soli  [640 x 457].JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.