Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zajęliśmy V miejsce

mistrzo 1 [640 x 457].JPGW dniach 12-13 września w Rewalu odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Piłce Nożnej. Skarżyska drużyna wywalczyła piąte miejsce.
W miniony weekend tj. 12 – 13 września w Rewalu odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Piłce Nożnej. Organizatorem imprezy, była firma Almar-Sport. Głównym celem tych zawodów było przede wszystkim propagowanie rywalizacji sportowej, integracja w ramach struktur samorządowych oraz wymiana doświadczeń sportowych na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Turniej miał charakter czysto amatorski i rozgrywany był wg formuły: pięciu zawodników + bramkarz. Każda drużyna mogła liczyć maksymalnie do trzynastu zawodników, reprezentujących dany samorząd. Turniej został rozegrany na czterech boiskach ze sztuczną trawą. Do rywalizacji stanęło 26 ekip z całej Polski oraz jedna ekipa zagraniczna. Skarżyskich samorządowców reprezentowali: Krzysztof Randla. Grzegorz Małkus, Rafał Sokołowski, Mariusz Siudek, Robert Frączkiewicz, Sławomir Skalski, Artur Drab, Arkadiusz Snopek, Jacek Przybycień, Tomasz Chołuj, Dariusz Kasprzyk. Po dwóch fazach grupowych Skarżyska ekipa samorządowa dostała się do ¼ finału, gdzie starła się z zespołem z Pszczyny. Mecz ten był bardzo zacięty i zakończył się remisem 2:2. O dalszym losie Skarżyskiej drużyny zadecydowały rzuty karne. Niestety nasi samorządowcy przegrali w nich 3:4 i ostatecznie zajęli 5 miejsce w klasyfikacji końcowej. Mistrzostwa wygrała drużyna samorządowa z Nowego Sącza.

Wyniki:

FAZA GRUPOWA I

Skarżysko – Kamienna – Tczew – 5:4
Skarżysko – Kamienna – Chodzież – 2:3
Skarżysko – Kamienna – Karlino – 12:1

FAZA GRUPOWA II

Skarżysko – Kamienna – Poznań – 6:0
Skarżysko – Kamienna – Nowy Sącz – 0:0

FINAŁ ¼ Skarżysko – Kamienna – Pszczyna – 2:2 ( karne – 3:4)

Gratulujemy skarżyskiej drużynie samorządowej wywalczenia dobrego V miejsca i cieszymy się, że godnie reprezentowała nasze miasto podczas tych mistrzostw sportowych.

mistrzo 1 [640 x 457].JPG

mistrzo 2,1 [640 x 457].jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.