Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Siatkarski awans

001 siatka [640 x 457].JPG10 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Skarżysku - Kamiennej spotkali się siatkarze STS – u Skarżysko z Prezydentem Romanem Wojcieszkem i Grzegorzem Małkusem. Podczas spotkania włodarze naszego miasta chcieli podziękować siatkarzom za wywalczenie sobie awansu do II ligi i dodać im wiary w siebie przed pierwszym meczem w II lidze.
Siatkarze STS Skarżysko 6 września wywalczyli sobie w Strzyżowie awans do II ligi. W związku z tym Prezydent Roman Wojcieszke zaprosił siatkarzy do Urzędu Miasta, aby pogratulować im awansu. W spotkaniu oprócz prezydenta i jego zastępcy Grzegorza Małkusa oraz zawodników wzięli udział także: Prezes Klubu STS - Stanisław Grzesiak, trener drużyny - Andrzej Urbański i opiekun drużyny - Jerzy Wojtachnio. Prezydent Roman Wojcieszek na samym początku spotkania podziękował zawodnikom za trud włożony w osiągnięcie upragnionego awansu. Następnie przypomniał, że na sesji Rady Miasta, jaka odbyła się 23 lipca, udało się zagwarantować pieniądze na dalszą działalność skarżyskiego klubu. Prezydenci chwalili skarżyski zespół i cieszyli się z wejścia do II ligi. Trener Andrzej Urbański studził jednak euforię zaistniałą z powodu awansu. Przypomniał, że zawodnicy skarżyskiego STS są młodzi (średnia wieku 20 lat) i grają od niedawna. Zespół musi się zgrać, a przeciwnicy są wymagający. Trener nadmienił także, że zespół musi dużo trenować, a w związku z tym, że większość zawodników nadal uczęszcza do szkól może być to problematyczne. Andrzej Urbański ma jednak nadzieję, że uda się przeprowadzić planowany tok szkolenia i codziennie poświęcić trzy godziny na trening. Powinno to doprowadzić do zrealizowania głównego celu – jakim jest utrzymanie się w II lidzie. Na koniec Prezydent Roman Wojcieszek wręczył zawodnikom skromne upominki zaś spotkanie zakończyło się po 20 min. ponieważ zawodnicy śpieszyli się na trening.

Wszystkich mieszkańców Skarżyska zapraszamy do kibicowania naszym chłopcom. Pierwszy mecz odbędzie już 26 września w skarżyskiej Hali Sportowej. STS Skarżysko zmierzy się z MKS MOS Interpromex Będzin. Naszym dzielnym siatkarzom życzymy powodzenia.

009 siatka [640 x 457].JPG008 siatka [640 x 457].JPG007 siatka [640 x 457].JPG005 siatka [640 x 457].JPG004 siatka [640 x 457].JPG003 siatka [640 x 457].JPG

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.