Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

17 - letni gwałciciel

straz miejska sko-kam [].JPG11 sierpnia o godzinie 20.00 w niezamieszkałym budynku pomiędzy ul. Szarych Szeregów a Organizacji Orła Białego strażnicy miejscy znaleźli 15 – latkę. Dziewczyna jak zeznała została zgwałcona.
11 sierpnia o godzinie 20.00 patrol Staży Miejskiej został skierowany do niezamieszkałego budynku pomiędzy ul. Szarych Szeregów a Organizacji Orła Białego. Istniało podejrzenie, że w budynku przebywa nieletnia młodzież spożywająca alkohol. Na schodach wejściowych do budynku strażnicy napotkali dwóch młodych mężczyzn w wieku 25 i 17 lat, którym po spisaniu danych nakazano opuścić rejon budynku. Szokującego odkrycia strażnicy dokonali kilkanaście minut później, kiedy przeszukiwali trzecie piętro. Na uszkodzonym fotelu leżała młoda dziewczyna. Jak zeznała została zgwałcona przez 17 - letniego chłopaka, który przebywał wraz z nią i dwoma jej koleżankami w tym budynku. Na miejsce wezwano patrol policji  oraz pogotowie ratunkowe, które zabrało pokrzywdzoną do szpitala. Obecnie policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.