Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pójdziemy siedzieć !

promenada_3_lid.jpgW celu poprawieniu wizerunku naszego miasta oraz uprzyjemnienia życia mieszkańcom Urząd Miasta zakupił ławki, kosze oraz słup ogłoszeniowy. Wszystkie te nowe elementy, które wzbogacą estetyczny wizerunek Skarżyska, zostały zamontowane na Promenadzie Ostrobramskiej.


Faktem jest, że wizerunek Skarżyska zmienia się na lepsze. Wystarczy wyjrzeć przez okno by ujrzeć remontowane i budowane ulice, zagospodarowywaną zieleń, budowę fontanny czy renowację pomnika Harcerza. W zeszłym tygodniu zaś w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Skarżyska na Promenadzie Ostrobramskiej stanęły 3 nowe kosze, 9 ławek oraz słup ogłoszeniowy. Nowe ławki z pewnością dobrze będą służyć mieszkańcom do celów wypoczynkowych zwłaszcza, że są ładne i wygodne. Miejmy nadzieję, że nie zostaną zdemolowane i zniszczone.  Całkowity koszt zakupu i montażu 9 ławek, 3 koszy oraz słupa ogłoszeniowego wyniósł ponad 10 tys. zł.

promenada_640_x_457.jpgpromenada_4_640_x_457.jpgpromenada_8_640_x_457.jpgpromenada_5_640_x_457.jpgpromenada_3_640_x_457.jpgpromenada_2_640_x_457.jpgpromenada_7_640_x_457.jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.