Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Może pobiegniemy?

biegacz_lid.jpgW sobotę 22 sierpnia 2009 roku na Rejowie odbędzie się już dziewiąta edycja Półmaratonu Rejów 2009. Tego dnia od godziny 12.00 biegacze ścigać się będą na trasie liczącej ponad 21 km. Współudział w organizowaniu tych zawodów ma także Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej.

 

 

Półmaraton Rejów 2009 to zawody cieszące się dużą popularnością nie tylko w naszym regionie, ale również i na świecie. Impreza organizowana jest od 9 lat. Liczba uczestników biorących udział w tej imprezie z roku na rok wzrasta. W roku 2007 do zawodów stanęło 312 uczestników, a w roku ubiegłym miejsce na podium wywalczył Kenijczyk Komen Joel, który był jednym z 385 zawodników. Obecnie z powodu dużego zainteresowania zawodami liczba uczestników została ograniczona do 350. Trasa biegu jest niezmienna od lat. Start i meta usytuowane są przy Ośrodku Wypoczynkowym “Rejów”. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w tych zawodach. Mieszkańców Skarżyska zaś zapraszamy do aktywnego kibicowania naszym zawodnikom. Bliższe informacje dotyczące regulaminu oraz zgłoszeń zawodników na stronie internetowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji http://mcsir.skarzysko.pl/content/view/203/

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.