Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Niech się zazieleni

Herb-1 [].jpgW zeszłym tygodniu w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej został rozstrzygnięty przetarg na wykonanie zagospodarowania zieleni trawnika w ul. Piłsudskiego - Krasińskiego oraz w ul. Asnyka przy Szkole Podstawowej Nr 1.
Zagospodarowaniem zieleni trawnika w ul. Piłsudskiego - Krasińskiego oraz w ul. Asnyka przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej zajmie się Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDOWLANA z Radomia. 21 lipca w Urzędzie Miasta został roztrzygniety przetarg na realizację tej usługi. Umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą BUDOWLANA opiewa na 58.213,24 zł.W trakcie realizacji tego zadania zostaną przeprowadzone: prace przygotowawcze polegające na zdjęciu - zadarnionej - 5 cm warstwy ziemi, zakup, dowóz i rozścielenie ziemi urodzajnej, ścięcie i wykarczowanie drzew, wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, rozłożenie maty ściółkującej i kory, wykonanie renowacji trawników dywanowych.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.