Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta

29 września w siedmiu skarżyskich szkołach odbywały się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Wybrano 20 przedstawicieli. Pierwsze posiedzenie Rady odbędzie się jeszcze w październiku.
 
Do Młodzieżowej Rady Miasta wybrani zostali:
 
Martyna Dąbrowska - Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (Gimnazjum Nr 1)
Amelia Święcicka - Gimnazjum Nr 2 im. Powstańców Warszawy
Jakub Wężyk - Gimnazjum Nr 2 im. Powstańców Warszawy
Krystian Szczygieł - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Jakub Ludew - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Julia Maciejczyk - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Karol Szapsza - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Blanka Figarska - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Mikołaj Studziński - II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Mateusz Milczuszek - II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Maja Madej - II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Dariusz Maciejewski - Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
Kinga Sikora - Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
Piotr Jaśkiewicz - Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
Paweł Włodarczyk - Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
Paweł Gnat - Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej
Mateusz Śliwa - Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych
Seweryn Zdziech - Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych
Veronika Kurdybakha - Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych im. Władysława „Oseta” Wasilewskiego
Bartłomiej Rożek - Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych im. Władysława „Oseta” Wasilewskiego
 
 
OBWIESZCZENIE
Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej
z dnia 9 października 2017 roku.
 
w sprawie ogłoszenia wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej w kadencji 2017-2018.
 
Na podstawie przekazanych protokołów z głosowania w poszczególnych okręgach wyborczych do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska - Kamiennej sporządzonych w dniu 29 września 2017 roku przez Szkolne Komisje Wyborcze podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska - Kamiennej przeprowadzonych w dniu 29 września 2017 roku:
 
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku – Kamiennej ul. Sezamkowa 23, Skarżysko – Kamienna (Gimnazjum Nr 1)
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 248 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 74 osób, co stanowi 29,83 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
1. Martyna Dąbrowska – ilość głosów 43
 

 

Gimnazjum Nr 2 im. Powstańców Warszawy ul. Akacjowa 1, Skarżysko–Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 282 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 191 osób, co stanowi 67,73 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
 
1. Amelia Święcicka – ilość głosów 113
2. Jakub Wężyk – ilość głosów 41
 

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. 1-go Maja 82, Skarżysko – Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 520 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 408 osób, co stanowi 78,46 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
1. Krystian Szczygieł – ilość głosów 90
2. Jakub Ludew – ilość głosów 66
3. Julia Maciejczyk – ilość głosów 62
4. Karol Szapsza – ilość głosów 59
5. Blanka Figarska – ilość głosów 54
 

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Al. Piłsudskiego 50, Skarżysko – Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 435 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 217 osób, co stanowi 50,08 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
1. Mikołaj Studziński – ilość głosów 126
2. Mateusz Milczuszek – ilość głosów 39
3. Maja Madej – ilość głosów 34
 

 

Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej ul. Tysiąclecia 22, Skarżysko – Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 467 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 202 osób, co stanowi 43,25 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
1. Dariusz Maciejewski – ilość głosów 104
2. Kinga Sikora – ilość głosów 37
3. Piotr Jaśkiewicz – ilość głosów 35
4. Paweł Włodarczyk – ilość głosów 15
5. Paweł Gnat – ilość głosów 11
 

 

Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych ul. Legionów 119, Skarżysko – Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 285 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 185 osób, co stanowi 64,91 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:
 
1. Mateusz Śliwa – ilość głosów 86
2. Seweryn Zdziech – ilość głosów 64
 

 

Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych im. Władysława „Oseta” Wasilewskiego, ul. Władysława „Oseta" Wasilewskiego 5, Skarżysko-Kamienna
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 111 osób.
2. Udział w głosowaniu wzięło 85 osób, co stanowi 76,58 % uczniów uprawnionych do głosowania.
3. Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła ważność wyborów.
4. Do Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej zostali wybrani z następującą ilością głosów ważnych:

 

1. Veronika Kurdybakha – ilość głosów 46
2. Bartłomiej Rożek – ilość głosów 39

 

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.