Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

O termomodernizacji szkół i wakacyjnych remontach

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu informacyjnego „Skarżysko-Kamienna – miasto na szlaku”, a w nim o planach termomodernizacji sześciu skarżyskich szkół i przedszkoli oraz wakacyjnych remontach w szkołach.

 

 

Czytaj więcej...

Starachowice zapraszają

W pierwszy weekend września odbędą się Dni Starachowic. Wydarzenie odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego MOSiR w Starachowicach.

Czytaj więcej...

Rozwijaj swoją firmę i podnieś kwalifikacje pracowników

Przedsiębiorco z sektora MŚP prowadzący działalność w Skarżysku-Kamiennej - chcesz wykorzystać szansę i uzyskać 80% wsparcie Unii Europejskiej na szkolenia, doradztwo i studia podyplomowe dla pracowników Twojej firmy? Zapraszamy do skorzystania z Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

Prezydent Skarżyska o II edycji Street Food Festival w naszym mieście (VIDEO)

Po sukcesie ubiegłorocznego zlotu food trucków w Skarżysku, we wrześniu tego roku odbędzie się kolejna edycja. Street Food Festival rozpocznie się 1 września i tym razem potrwa aż trzy dni. Impreza to wydarzenie towarzyszące II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z udziałem prezydenta Skarżyska, Konrada Kroniga, która odbyła się w patio Miejskiego Centrum Kultury i była poświęcona II edycji Street Food Festival w Skarżysku.

Czytaj więcej...

"Nie ma spania bez czytania" w MCK (VIDEO)

W Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku w ramach akcji WAKACJE Z MCK odbywa się cykl spotkań pod tytułem. "Nie ma spania bez czytania". Powstał on w celu propagowania codziennego czytania dzieciom i zachęcenia rodziców do kreatywnego, wspólnego spędzania czasu z dziećmi. W trakcie spotkań prezentowane są bajki.

W przygotowanie mini przedstawień oprócz pracowników MCK włączają się również rodzice. W środę odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie w tym cyklu.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej w czasie II MFI – zapraszamy

2 września w Skarżysku odbędzie się Turniej Piłki Nożnej TEVOR o Puchar Prezydenta Miasta. To sportowe wydarzenie towarzyszy II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu, które odbędzie się w Skarżysku 1 i 2 września.

Czytaj więcej...

Skarżysko-Kamienna ponownie będzie gospodarzem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego

1 i 2 września w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się II Międzynarodowe Forum Inwestycyjne – wydarzenie, którego celem jest promocja potencjału inwestycyjnego naszego miasta i regionu, a także pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami. W Forum wezmą udział przedstawiciele biznesu oraz Polonii z ponad 10 krajów.

Czytaj więcej...

bip

um

um

mbti um

 

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.